Osgiliath

01/04/2017
Organiser : Red Kiwi Orienteers
Course Master : Joy
[ORANGE LONG] [ORANGE MEDIUM] [ORANGE SHORT] [RED LONG] [RED MEDIUM] [RED SHORT]
[WHITE] [YELLOW]
RED LONG Course (1): 27 KP 9.700km km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 James Stewart                        01:07:36
 2.     0 Bill Edwards                         01:10:26
 3.     0 Magnus Bengtsson                     01:23:28
 4.     0 Aiden Ellmers                        01:36:10
 5.     0 Penny Kane                           01:36:16
 6.     0 Greg Thurlow                         01:43:06
 7.     0 Sarah OSullivan                      01:43:25
 8.     0 Ellie Molloy                         01:48:08
 9.     0 Rob Molloy                           01:49:19
10.     0 James Watson                         02:03:02
        0 Yvette Baker                         DQ      
RED MEDIUM Course (2): 20 KP 6.200km km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Joseph Lynch                         01:01:18
 2.     0 Malcolm Ingham                       01:03:08
 3.     0 Marina Komeskey                      01:06:23
 4.     0 Susan Edwards                        01:14:06
 5.     0 Ocean Mercier                        01:17:10
 6.     0 Paul Dalton                          01:18:57
 7.     0 Andrew Riddle                        01:21:41
 8.     0 Peter Wood                           01:22:17
 9.     0 MICHAEL WOOD                         01:24:37
10.     0 Adrian Mourie                        01:29:20
11.     0 Graham Teahan                        01:36:18
12.     0 Amber Riddle                         01:42:01
13.     0 Eeva Boman                           01:43:20
14.     0 Chris Beckman                        01:50:52
15.     0 Lisa Caulfield                       01:51:52
16.     0 Chris Tuffey                         01:55:42
17.     0 Christine Heron                      02:08:40
18.     0 Greg Edmonds                         02:11:30
19.     0 William Power                        02:14:21
20.     0 Neil Kane                            02:33:22
21.     0 Peter Watson                         03:19:45
        0 Mike Heron                           DNF     
        0 Oliver Edwards                       DQ      
        0 John Henley-king                     DQ      
RED SHORT Course (3): 13 KP 3.900km km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Olaf Baker                           00:52:39
 2.     0 Kieran Edwards                       00:53:30
 3.     0 Peter Ramsden                        01:02:35
 4.     0 Liz Nicholson                        01:04:36
 5.     0 Jim Maxwell                          01:04:51
 6.     0 Jill Dalton                          01:05:41
 7.     0 Jenny Teahan                         01:07:07
 8.     0 Carol Ramsden                        01:07:17
 9.     0 Sarah Underwood                      01:07:55
10.     0 Karen Beckman                        01:11:07
11.     0 Gavin Scott                          01:16:10
12.     0 Graeme Roberts                       01:21:17
12.     0 Graeme Carruthers                    01:21:17
14.     0 Kate Fortune                         01:26:17
15.     0 Dorothy Kane                         01:28:31
16.     0 Bruce Worsley                        01:30:04
17.     0 Helen Edmonds                        01:34:24
18.     0 Robyn Mourie                         01:34:51
19.     0 Tatsu Nishiyama                      01:58:18
20.     0 Abby Bull                            01:59:38
21.     0 Ross Lamb                            02:03:07
        0 Vicki Maxwell                        DQ      
        0 Ruth Rothmans                        DQ      
ORANGE LONG Course (4): 16 KP 6.100km km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Leevi Bomon                          01:19:19
ORANGE MEDIUM Course (5): 13 KP 4.500km km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 David Darby                          01:13:22
 2.     0 Ella Daynes                          02:00:05
 3.     0 Chris DAYNES                         02:00:17
ORANGE SHORT Course (6): 11 KP 3.200km km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Nathan Warr                          00:25:20
 2.     0 Oliver Watson                        00:34:04
 3.     0 Rachel Baker                         01:08:11
 4.     0 Miles Warr                           01:24:20
 5.     0 Diana Molloy                         01:40:49
 6.     0 Barbara Bridger                      01:48:46
 7.     0 George Davies                        02:01:21
YELLOW Course (7): 10 KP 2.600km km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Adam Baker                           00:14:54
 2.     0 Ali Power                            00:29:09
 3.     0 Larissa Edwards                      00:32:50
 4.     0 Pat Larsen                           00:41:11
 5.     0 Hamish Oconnor                       00:58:53
        0 Josh Garratt                         DQ      
        0 Caitlin Garratt                      DQ      
        0 William Garratt                      DQ      
        0 Heather Darby                        DQ      
WHITE Course (8): 9 KP 2.000km km ^

  #    NR Name                      Club       Result                
 1.     0 Roderick O'Connor                    00:22:49
 2.     0 Matthew Power                        01:22:29

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 6/04/2017 2:29:06 PM Red Kiwi Orienteers